www.beyondpolska.com.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEYOND -Whitening Accelerator 
- szybkie i bezpieczne wybielanie zębów

 

   W zaledwie 30 minut możecie mieć piękne białe zęby. Z chwilą pojawienia się pierwszych zębów, ich kolor u każdego z nas był idealnie biały, jednak "kolorowe" jedzenie i napoje jak kawa czy herbata spowodowały, iż z czasem zęby straciły swoją biel.
Z upływem czasu odbarwienia te penetrują głęboko wnętrze zęba. Tak jak białe ubranie, które wyprane zostało z kolorowym, nie odzyska swojego pierwotnego koloru, tak samo zęby są niezwykle trudne do wybielania konwencjonalnymi metodami. Jednak zaawansowana technologia stosowana w systemie BEYOND pozwala na bezpieczne oczyszczenie zarówno powierzchni jak i wewnętrznej struktury zęba. Urządzenie wybielające BEYOND emituje zimne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości pomiędzy 480 a 520 nanometrów. Konstrukcja optyczna gwarantuje, że szkodliwe światło podczerwone oraz nadfioletowe zostaje całkowicie wyeliminowane. Środek wybielający zawierający nadtlenek wodoru i 20-sto nanometrowy dwutlenek krzemu natychmiast utlenia całą powierzchnię 16-stu lub więcej zębów podczas jednego zabiegu przywracając im piękną biel.

 

 

 

APARAT

PROCES WYBIELANIA

 

 

Porównanie BEYOND z innymi metodami wybielania.

 

   Testy dowodzą, że rezultatem wybielania systemem BEYOND jest poprawa od 5 do 14 odcieni według skali VITA. Rezultaty są o 30% lepsze niż przy wybielaniu nocnymi i zdecydownie lepsze niż przy wybielaniu nocnym i zdecydownie lepsze od innych podobnych metod.
   Wybielanie BEYOND trwa jedynie 30 minut. Ponad milion amerykanów skorzystało już z tej metody. Użycie niskiej temperatury, zimnego światła, eliminuje podrażnienie nerwów. BEYOND jest zabiegiem jednorazowym, bez skutków ubocznych. System BEYOND jest uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów z obecnie dostępnych na rynku.

 System stosowany w programie

 

zobacz

 

 

wybielanie zębów przy użyciu lampy beyond whiting  
w naszym gabinecie

 

 

 

                                                                  © stomatologia - Katowice