www.beyondpolska.com.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medycyna estetyczna


Nowoczesna medycyna estetyczna doskonale uzupełnia protetykę i stomatologię.
To właśnie całościowe spojrzenie na twarz pod kątem szeroko pojętej estetyki skłoniło nas do stworzenia naszym Pacjentom możliwości pełniejszej poprawy wyglądu.


W jednym miejscu – przy zastosowaniu nieinwazyjnych i bezpiecznych metod, możemy zapewnić Państwu gamę zabiegów nie tylko z zakresu stomatologii estetycznej, ale także kosmetologii i dermatologii estetycznej, które poprawią kondycję skóry, odmłodzą i zapewnią komfort atrakcyjnego wyglądu. 

Często wystarczy jeden drobny zabieg, korekcja detalu – by poczuć się młodziej, lepiej i uzyskać wyraźny efekt poprawy naszego wizerunku.

Proponujemy Państwu szeroką ofertę zabiegów rewitalizujacych, mających działanie profilaktyczne i wzmacniające naturalną fizjologię skóry, a przy widocznych zmianach mogą znacznie zredukować i skorygować istniejące zmarszczki i przebarwienia :
  •  pilingi medyczne powierzchowne, sredniogłebokie i głębokie przy uzyciu bezpiecznych preparatów : alfa, beta, i hydrokwasów
  • mezoterapię igłową: poprawa jakości skóry przez jej odżywienie i nawilżenie preparatami na bazie naturalnych budulców skóry (np. kwas hialuronowy)
  • zabiegi z wykorzystaniem botoxu – w celu wygładzenia powierzchni skóry, redukcji i spłyceniu zmarszczek („kurze łapki”, poprzeczne zmarszczki na czole, tzw. zmarszczka lwia - podłuzna czołowa)
  • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym: bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, wolumetria twarzy
  • wypełnianie i powiększanie ust.


Pracujemy wyłącznie na bezpiecznych, nieinwazyjnych i nowoczesnych preparatach, gwarantowanych przez światowe laboratoria. 


Dla stałych klientów RABATY!!! na zabiegi stomatologiczne.

 

 

 

                                                                  © stomatologia - Katowice